Bütün Başkanlarımız

KURUCULAR

1. TAYYAR PEŞLİOĞLU

2. AHMET DOĞAN

3. ZEYNEL ERTAŞ

4. LUTFİ ZADEGİL

5. MAHMUT CANTEMÜR

6. YUSUF KÖMÜŞ

7. AHMET ATİLA


DÖNEM 11.11.1990 - 05.05.1991

1. TAYYAR PEŞLİOĞLU (BAŞKAN)

2. HASAN CANPOLAT (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. ZEYNEL ERTAŞ (KATİP)

4. AHMET DOĞAN (MUHASİP)

5. YUSUF KÖMÜŞ (ÜYE)

6. ABDİNUR ÖZTEMÜR (DENETLEME)

7. AHMET ATİLA (DENETLEME)

8. HARUN GÜLTEKİN (DENETLEME)

 

2. DÖNEM 05.05.1991 - 04.07.1993

 

 

1. TAYYAR PEŞLİOĞLU (BAŞKAN)

 

 

2. ABDİNUR ÖZTEMÜR (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. İLHAMİ KOR (KATİP)

4. HALİL CANTEMÜR (MUHASİP)

5. ZEYNEL ERTAŞ (ÜYE)

1. AHMET DOĞAN

2. SADETTİN DEMİREL

3. YUSUF ÇINAR


DÖNEM 04.07.1993 - 01.04.1996

1. ABUZER TURAN (BAŞKAN)

2. MUZAFFER KORU (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. MAHMUT ATİLA (MUHASİP)

4. NAZMİ AKIN (KATİP)

5. İBRAHİM GÜNEŞ (ÜYE)

6. HAMZA CANPOLAT (DENETLEME)

7. MAHMUT CANPOLAT (DENETLEME)

8. ABDULVAHAP DOĞAN (DENETLEME)

 

DÖNEM 01.04.1996 - 24.16.1997

1. AHMET DOĞAN (BAŞKAN)

2. AVNİ DOĞAN (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. HASAN CANPOLAT (MUHASİP)

4. MAHİR ALTUN (KATİP)

5.. AHMET ETİLA (ÜYE)

6. HİDAYET KORU (DENETLEME)

7. A. İHSAN ERTAŞ (DENETLEME)

8. LUTFİ ZADEGİL (DENETLEME)

 

DÖNEM 24.06. 1997 - 03.05.1999

1. AVNİ DOĞAN (BAŞKAN)

2. CEMAL AKIN (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. ADEM ŞAHİN (MUHASİP)

4. MUSTAFA CANTEMÜR (KATİP)

5. İLHAMİ KORU (ÜYE)

6. HİDAYET KORU (DENETLEME)

7. MAHMUT ATİLA (DENETLEME)

8. ZEKİ AKIN (DENETLEME)

 

DÖNEM 03.05.1999 - 30.04.2001

1. AVNİ DOĞAN (BAŞKAN)

2. CEMAL AKIN (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. ADEM ŞAHİN (MUHASİP)

4. MUSTAFA CANTEMÜR (KATİP)

5. İLHAMİ KORU (ÜYE)

6. HİDAYETTİN KORU (DENETLEME)

7. MAHMUT ATİLA (DENETLEME)

8. ZEKİ AKIN (DENETLEME)

 

DÖNEM 30.04.2001 - 22.08.2003

1. AVNİ DOĞAN (BAŞKAN)

2. CEMAL AKIN (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. MUSTAFA CANTEMÜR (KATİP)

4. ADEM ŞAHİN (MUHASİP)

5. İLHAMİ KORU (ÜYE)

6. ABDİNUR ÖZTEMÜR (DENETLEME)

7. HİDAYETTİN KORU (DENETLEME)

8. MAHMUT ATİLA (DENETLEME)

 

DÖNEM 22.08.2003 - 24.04.2005

1. MUSTAFA CANPOLAT (BAŞKAN)

2. ALİ CANTEMÜR (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. HİDAYETTİN KORU ( MUHASİP)

4. BÜNYAMİN CANTEMÜR (KATİP)

5. MEHMET KORU (ÜYE)

6. AVNİ DOĞAN (DENETLEME)

7. MUSTAFA CANTEMÜR (DENETLEME)

8. İLHAMİ KORU (DENETLEME)

 

DÖNEM 24.04.2005 - 15.04.2007

1. MUSTAFA CANPOLAT (BAŞKAN)

2. ALİ CANTEMÜR (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. NAZMİ AKIN (MUHASİP)

4. İBRAHİM CANPOLAT (KATİP)

5. NURİ BEYAZKILIÇ (ÜYE)

6. İLHAMİ KORU (DENETLEME)

7. MUKADDER ÖZTEMÜR (DENETLEME)

ALİ ÖZTÜRK (DENETLEME)

 

DÖNEM 15.04.2007 - 02.02.2008

1. MUSTAFA CANPOLAT (BAŞKAN)

2. ERDOĞAN CANPOLAT (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. NAZMİ AKIN (MUHASİP)

4. MAHMUT ATİLA (KATİP)

5. İBRAHİM CANPOLAT (ÜYE)

6. İLHAMİ KORU (DENETLEME)

7. ALİ ÖZTÜRK (DENETLEME)

8. ABDULSAHAP DOĞAN (DENETLEME)

 

DÖNEM 02.02.2008 - 16.01.2011

1. MUSTAFA CANPOLAT (BAŞKAN)

2. ALİ CANTEMÜR (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. NAZMİ AKIN (MUHASİP)

4. ERDOĞAN CANPOLAT (ÜYE)

5. MAHMUT ATİLA (ÜYE)

6. İLHAMİ KORU (DENETLEME)

7. ALİ ÖZTÜRK (DENETLEME)

8. ABDULVAHAP DOĞAN (DENETLEME)

 

DÖNEM 16.01.2011

1. SAMİ DOĞAN (BAŞKAN)

2. ALİ ÖZTÜRK (BAŞKAN YARDIMCISI)

3. SAMİ BULUT (MUHASİP)

4. ARİF KORU (ÜYE)

5. RECEP ŞAHİN (ÜYE)

6.MUHAMMET ERTAŞ

 

 

7.ŞÜKRÜ TURNA

 

 

8.İBRAHİM CANPOLAT

9.NABİ DOĞAN

10.ERDOĞAN CANPOLAT

11. MUSTAFA CANPOLAT (DENETLEME)

12. MEHMET ERTAŞ

13. BURHANETTİN KAYALAR

14.MUKADDER ÖZTEMÜR

15.BAHRİ ATİLA

16.EROL CANTEMÜR